ПОДІЇ

Крок назад від шкідливих звичок

Тютюн, алкоголь, токсичні речовини, наркотики... Усі вони більшою чи меншою мірою впливають на мозок і психіку людини, її здатність тверезо мислити і відповідально діяти. На сьогодні число молоді, яка зловживає цими речовинами, продовжує невпинно зростати. Результати досліджень свідчать про те, що багато людей набули цих звичок у підлітковому віці. Тиск товаришів і бажання бути схожим на дорослих спонукають багатьох дітей до необдуманих вчинків.

З метою профілактики тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних речовин в читальній залі коледжу протягом трьох тижнів практичним психологом Святою Т.М. проведено цикл виховних годин на тему «Крок назад від шкідливих звичок». Студенти та учні мали змогу: дізнатись більше про негативний вплив психоактивних речовин на організм підлітка, побачити руйнівну силу шкідливих звичок, переконатись у важливості ведення здорового способу життя.

В перший тиждень учасники заходу розглянули причини, які спонукають підлітка спробувати цигарку, дізналися, як нікотин діє на організм людини та про відповідальність за порушення Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», в якому зазначено про заборону паління в громадських місцях.

Протягом другого тижня студенти та учні прослухали лекцію про вплив алкоголю на організм молодої особи. Також мали змогу за допомогою практичних ігор переконатись, яку небезпеку несуть шкідливі звички, та яким чином змінюють життя людини.

На третьому тижні слухачі проглянули відео "Наркотики і підлітки" та дізналися про негативні явища, що породжуються вживанням наркотиків, про вплив наркотичних речовин на здоров'я людей, про те, що наркоманія є однією з причин збільшення смертності населення.

Отримана інформація дала змогу студентам коледжу зрозуміти переваги здорового способу життя; усвідомили всю відповідальність за своє, а також життя інших людей, адже краще запобігти шкідливим звичкам, ніж «пожинати» несприятливі наслідки від їх залежності.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020