ПОДІЇ

Міс та Містер Коледж 2020

Напередодні Дня Валентина у приміщенні будинку культури м. Зборова відбулося свято краси, юності й талантів «Міс і Містер коледж – 2020».

Шістнадцять юнаків і дівчат зі Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя не стільки змагалися між собою, як дарували глядачам відчуття свята, прекрасні емоції і враження. А допомагали їм ведучі дійства володар гран-прі фестивалю «Бурштинове намисто» (2004), лауреат І премії українського конкурсу «Кришталевий жайвір» Михайло Новий і лауреат І премії Першого європейського міжконфесійного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословіння» (2011), дипломант фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» (м. Маріуполь, 2017), лауреат премій Міжнародного фестивалю мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука у номінації «Конферансьє» – І місце та «Виконавець естрадної пісні» – ІІ місце Зоряна Вовк, гурт SpivSlova, фіналіст телепроєкту «Голос країни» Тарас Мельник, співаки Ігор Ярошевський та Юрій Маковинський.

Шикарна сцена, якісний звук та світло, вражаючі спецефекти – це все завдяки нашим випускникам Володимиру Василику та Михайлу Новому, а також свою високу професійну майстерність проявив світлодизайнер Ілля Кушаба. До свята долучилося багато спонсорів – місцевих підприємців, тож усі конкурсанти отримали подарунки, а глядачі – прекрасні враження від талановитої молоді, концерту сучасної української музики, що супроводжувався професійним освітленням та звуком, і загалом від рівня організації дійства.

Конкурсанти добре постаралися, адже репетиції тривали впродовж двох тижнів, оскільки і танці, і дефіле стали справжніми випробуваннями, особливо для хлопців. Проте вони з усім упоралися гідно. У їхніх візитівках було багато гумору, лірики і відвертості, що подекуди викликала замилування. Конкурс талантів розкрив театральні, поетичні, вокальні, спортивні здібності юнаків і дівчат. А на завершення конкурсанти подарували глядачам чудовий вальс.

Але ж який конкурс без журі?.. Отож, суддями на нашому святі були: Ігор Баліцький – директор Зборівського коледжу та голова журі; Олена Поплінська – начальник відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації; Галина Лукачат – директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зборівської міської ради; Марія Берестецька – директор районного центру дитячої та юнацької творчості; Олег Бекайло – керівник народно-аматорського колективу будинку культури міста Зборова.

У підсумку свята без титулу не залишився ніхто. В кожній із номінацій журі визначило пару переможців. Міс і містером Оригінальність визнало Мар'яну Сікотовську (ця дівчина також стала «Міс глядацьких симпатій») і Олега Ярошевського. Найромантичнішими міс і містером навчального закладу стали Аміна Штокало і Олександр Євонов, найелегантнішими — Ольга Бартош і Володимир Лесик, найартистичнішими — Олександра Венгер і Андрій Возьний. Тетяна Рибій виборола звання «Міс Чарівність», а найхаризматичнішим парубком коледжу журі визнало Дмитра Бабія.

Титул ІІ віце-міс коледжу дістався Оксані Музиці, а ІІ віце-містера — Миколі Балабану. І віце-міс і І віце-містером стали Соломія Нежива і Дмитро Буд-Гусаїн.

Думка журі щодо головного титулу серед хлопців збіглася із позицією глядачів: «Містером коледж – 2020» і володарем не менш почесного звання «Містер глядацьких симпатій» став Руслан Рак. А корона «Міс коледж – 2020» увінчала голівку чарівної Уляни Чиж.

— Ми стараємося організувати навчально-виховний процес у коледжі таким чином, щоби наші учні й студенти запам'ятали роки свого навчання тут як найцікавіші, — зазначив директор навчального закладу Ігор Баліцький. — Щотижня у нас відбуваються різні заходи. Маємо унікального музичного керівника. Це Юрій Маковинський — автор і виконавець власних пісень. Саме завдяки його творчим зв'язкам і прихильності до нашого коледжу випускників свято відбулося на високому рівні.

Фотоальбом зі свята тут:

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020