ПОДІЇ

Тиждень комп'ютерних дисциплін 2020

Цьогоріч під час проведення тижня комп'ютерних дисциплін акцент було зроблено на темі інформаційної безпеки та розкриття творчих здібностей студентів. У рамках тижня, організованого і проведеного викладачами ЦМК комп'ютерно-інформаційних технологій з 24 по 28 лютого, було проведено ряд заходів.

Пізнавальну інформацію студенти під керівництвом викладачів Ворони Г. П. та Лещишин С. Р. підготували для інформаційного кутка «Будь безпечним в Інтернеті». Тут було представлено основні механізми захисту інформації, роботу служб захисту, правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.

У вівторок, 25 лютого, було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з інженерної та комп'ютерної графіки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, на секціях якої взяли участь студенти ІІ-ІV курсів. ЇЇ переможці: Липак Тарас – секція «Дизайн-проект» та Доценко Вітторіо – секція «Машинобудівне креслення», які будуть представляти наш навчальний заклад в обласному етапі. Секції готували викладачі Липак Г. І., Мунтян С. О., Боднар Л. В., Боднар А. Я.

Третій день був насичений як для студентів першого курсу, так і викладачів, які відвідали відкрите заняття на тему: «Робота з графічним редактором Adobe Photoshop. Створення колажу», метою якого було використання основних інструментів графічного редактора для побудови багатошарових зображень; підвищення пізнавальної та творчої діяльності студентів при вивченні нового матеріалу. Заняття підготувала викладач Боднар Л. В.

У середу також відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, у якій взяли участь студенти ІІ-ІІІ курсів. Переможцем став Лісовий Максим, який буде делегатом нашого навчального закладу в ІІ етапі. Олімпіаду підготували й провели викладачі Беш Б. З., Швайка Н. В.

Під час проведення інформаційно-просвітницької години «Інформаційна безпека в інформаційному суспільстві» студенти та учні мали змогу дізнатися як про переваги комп'ютеризації та впровадження SMART-технологій в суспільне життя, так і про основні загрози, що виникають у сучасному інформаційному просторі, соціальних мережах. Слухачі отримали пам'ятки про правила безпечного користування інтернет-ресурсами. Захід підготували викладачі Липак Г. І. та Оробчук О. Р.

Веселим та захоплюючим був КВК «Ми веселі та кмітливі», який проведено 27 лютого. Своєрідний батл між студентами І-IV курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» на повну силу розкрив творчі задатки нашої молоді. Команда ІІІ курсу «Eror404» вразила орієнтованістю на свою професію та чудовим інтелектом і здобула головний приз. IV курс здивував акторською майстерністю в оригінальному домашньому завданні. Команда «VIP21» творчо підійшла до конкурсів «Візитка» та «Домашнє завдання». Особливо слід відмітити команду «Python» І курсу, яка гідно прийняла виклик старшокурсників та продемонструвала креативний підхід до конкурсу «Розминка». Захід готували Боднар А. Я. і Боднар Л. В.

28 лютого члени циклової методичної комісії підвели підсумки тижня комп'ютерно-інформаційних технологій та продумали формати заходів на наступний рік; присутні методисти Кравець Н.Б. та Смерека Л.В., заступник директора з навчальної роботи Швак О. І., заступник директора з навчальної-виховної роботи Назаревич С. П. відзначили високий рівень відкритого заняття; актуальність тем, розкритих в заходах, проведених в рамках тижня.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020