ПОДІЇ

Зустріч випускників

У Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя шанують і примножують традиції, якими жило не одне покоління. Добрим прикладом для наслідування є щорічна організація та проведення у навчальному закладі вечорів зустрічі з випускниками, які не забули про колиску юності і повертаються до неї, як до життєдайного джерела людської мудрості.

Зібралися у стінах коледжу колишні студенти та учні 29 лютого. Милозвучно лилися мелодії юності, щоразу нагадуючи випускникам про такі далекі і водночас близькі студентські роки. Теперішні студенти дарували їм чудовий настрій, а старші покоління ділилися теплими спогадами. Пісня «Друзі мої, давайте зустрічатися частіше» у виконанні Назарія Білінського стала своєрідним талісманом вечора. Також своїми голосами дивували всіх присутніх Наталія Семчишин та Ірина Кульчицька. Цікавими були гумористичні сценки у виконанні Олександра Меліша, Дмитра Буд-Гусаїна, Миколи Маковинського, Руслана Рака та Ігоря Ковальчука. Також випускникам нагадали, що студентське життя у коледжі закінчилося випускним вальсом, який відтворили наші студенти і запропонували згадати своє перше кохання у романтичному танці. Ведучими на нашому святі були Анастасія Фунчак та Микола Балабан.

У теплій атмосфері родинного свята викладачі та студенти Зборівського коледжу зустрічали колишніх випускників, а нині – знавців своєї справи, справжніх професіоналів, кращих представників різних професій. Директор коледжу Ігор Баліцький щиро порадів тому, що колишні вихованці навчального закладу стали справжніми людьми, яких тепер педагоги, не соромлячись, ставлять у приклад іншим.

…Щороку прилітають, мов лелеки із далеких країв, до рідного коледжу його вдячні вихованці, припадають до цілющого і рідного джерела знань, по-новому переживають усі приємні моменти незабутнього студентського життя. І поки проводяться такі вечори-зустрічі, можна із впевненістю сказати, що у серцях вдячних студентів та учнів коледж завжди буде храмом Науки і людської Мудрості.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020