ПОДІЇ

Свято жінки і весни

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею – свято. Свято половини людства – свято Жінки!

Напередодні жіночого свята, у актовій залі Зборівського коледжу відбувся святковий концерт «…І березень дарує диво…». Для чарівних жінок і дівчат зі сцени лунали вітальні слова від директора коледжу І.Б. Баліцького, викладачів і студентів. Приємні слова прозвучали для усіх дівчат і жінок у відео-привітанні від чоловічого колективу та юнаків коледжу. Настя Фунчак і Микола Балабан вміло зіграли сатиричну сценку, в якій показали мінливість характеру жінки та її примх.

Бурхливими оплесками зустрічали глядачі маленьких джентльменів, дітей працівників, які щиро та зворушливо вітали своїх мам і бабусь. Подарунком усім присутнім в залі стала пісня «Усмішка матері» у виконанні Іринки Михайлів та Софійки Пасічник. А Назар Білінський заспівав пісню «Гай, зелений гай». Несподіванкою для всіх стало виконання пісні «Мамина молитва» організаторами свята – Т.М. Імпарацел і Т.А. Головатою. Родзинкою свята став великий сюрприз від мужчин викладацького складу, які на сцені весело та колоритно показали один день із життя жінки.

Феєричним та несподіваним був виступ запрошеного гостя – народного артиста України, гумориста Гриця Драпака, який розважав публіку своїми дотепними жартами та веселими піснями.

Можна з впевненістю сказати, що свято вдалося, адже всім присутнім був подарований чудовий настрій та позитивні емоції.

Ще фото свята тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020