ПОДІЇ

Тиждень економічних спеціальностей

З 2 по 6 березня 2020 року у Зборівському коледжі проходив тиждень економічних спеціальностей, головною метою якого було підвищити інтерес студентів до економічних дисциплін, створити умови для розвитку професійних практичних навичок.

Відкриттям тижня став випуск стіннівок на теми «Валюти світу» і «Відомі топ менеджери». Викладачами циклової комісії економічних дисциплін було організовано і проведено ряд економічних ігор. Зокрема, у економічному квесті брали участь команди спеціальностей «Облік та оподаткування» та «Менеджмент», у якому перемогу здобули майбутні менеджери - команда «Титанік». Надзвичайно активно пройшов кейс-чемпіонат «Як створити власний бізнес». Студенти проявили високий рівень теоретичних знань і практичних навиків з економічних дисциплін, а також кмітливість при вирішені різних завдань. У кейс-чемпіонаті брали участь 4 команди, проте найперспективнішим виявився бізнес-план команди другого курсу спеціальності «Менеджмент». Не менш цікавою і пізнавальною була економічна гра «Сходинками успіху до цікавої економіки». На цей раз перемогу здобули майбутні бухгалтери – команда «Опешники». Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами і солодкими призами.

У вівторок, 3 березня, була проведена зустріч студентів економічних спеціальностей з начальником Зборівської державної податкової інспекції Кременецького управління Головного управління ДПС у Тернопільській області – Берестецьким Олегом Петровичем. Були обговорені питання щодо податкової звітності, а також Олег Петрович ділився своїм досвідом роботи. У четвер, 5 березня, відбулася інформаційна година на тему «Кешбек (Cashback) – що це і як працює?», на яку був запрошений заступник директора Зборівського відділення ПриватБанку – Кульчицький Олег Богданович.

Також в рамках тижня економічних спеціальностей було організовано вечір геніальних, добрих, ніжних, веселих та сумних пісень Кузьми «Скрябіна», який відбувся у формі квартирника. Вечір пройшов у дуже теплій, спокійній і дружній атмосфері. Завершальним заходом, організованим викладачами циклової комісії і з допомогою чоловічої частини нашого навчального закладу відбувся святковий концерт «…І березень дарує диво..», який був приурочений жінкам, весні та гарному настрою.

Викладачі циклової комісії дякують запрошеним спеціалістам, а також всім, хто долучився до проведення тижня економічних спеціальностей.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020