ПОДІЇ

Випуск менеджерів 2021

30 січня, сонячного суботнього дня, у Зборівському фаховому коледжі відбулось свято вручення дипломів та випуск студентів спеціальності «Менеджмент».

Цьогорічна ситуація не дала змоги всім бажаючим бути присутніми на урочистостях, та випускники з вдячністю та шаною подякували своїм наставникам – улюбленим викладачам, за зерна мудрості й науки; ще раз згадали цікаві моменти, переглядаючи презентації з світлинами з дитинства та незбутніх студентських років. З напутнім словом до групи звернулась куратор Оробчук О.Р., директор коледжу Баліцький І.Б., заступник з навчальної роботи Швак О.І., також найщиріші побажання у подальшому навчанні та житті випускникам висловила гостя з ТНТУ ім. І. Пулюя д.е.н., професор Сороківська О.А., а заступник з виховної роботи Назаревич С.П. нагородила активних студентів грамотами та подяками за активну участь у громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні, значні досягнення в спорті та художній самодіяльності, за вагомі досягнення у навчанні. Від імені батьківської громади виступив Володимир Валерійович Барановський, який подякував педагогічному колективу за навчання та виховання дітей та побажав випускникам щасливої долі. Цей день надовго запам'ятається нашим менеджерам ще й завдяки несподіваному сюрпризу, який чекав їх в кінці свята й був подарований дирекцією.

Щиро вітаємо випускників зі святом і бажаємо наполегливості в досягненні мети, успішного подальшого навчання, вдалого працевлаштування та особистого щастя!

Більше фото тут

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021