ПОДІЇ

Інформаційно-просвітницька година «Історія зварювання»

11 березня у ВСП «Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя» відбулася інформаційно-просвітницька година на тему: «Історія зварювання».

Цей виховний захід призваний показати, що навіть у такій суворій професії –професії зварника – можна знайти ті нотки, які зачеплять найпотаємніші струни душі, допоможуть видати такі шедеври, що не поступають ні яким великим мистецьким витворам! Кожна професія має щось привабливе, потаємне і навіть містичне!

Професія зварника у переважної більшості людей асоціюється з великими конструкціями, із занадто яскравим світлом, яке в народі називають «зайчиками», з незграбним брезентовим одягом, який самі зварники називають робою, масками, які закривають обличчя та з таємничим, загадковим та дуже міцним з'єднанням металу, від якого перехоплює подих! Фантастичні прояви при виконанні рутинної, на перший погляд роботи, дають запаморочливі результати з надміцних з'єднань у надсучасних конструкціях, дають можливість з'єднувати метал при допомозі підводного зварювання, з'єднувати металеві конструкції в космосі, застосовувати зварні з'єднання у медицині –з'єднання різноманітних м'яких тканин.

Історія виникнення зварювання — тривалий процес. Всього існує більше ста видів зварювання. Це різноманіття видів склалася не в один момент. Учні 14 групи Олександ Тур, Іван Малачинський, Василь Ярошевський, Петро Гоцяк, Іван Пасєка, Дмитро Гриценко, Віталій Шагай розкрили історію розвитку зварювання від древніх цивілізацій - до сучасного обладнання для зварювання. Підготували та провели захід керівник групи Швайка Н.В., майстер виробничого навчання Романів П.І.

Більше фото тут

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021