ПОДІЇ

Ми – за чисте довкілля

Квітень насичений різними датами по охороні навколишнього середовища, оскільки зима покидає свої володіння і навкруги ми можемо бачити всі наслідки людської недбалості за зимовий період.

У третю суботу квітня відзначають День довкілля, коли проводяться різні екологічні заходи - очищення водних джерел, заповідних об'єктів, озеленення територій тощо. 22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

Ці дати - чергове нагадування про страшні екологічні катастрофи, дати, коли кожен може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Ці дні покликані об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, кожен її мешканець може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища – очистити від сміття прилягаючі території. Головну загрозу для природи створюємо МИ - люди. В наших силах зробити довкілля кращим!

До відзначення даних дат долучилися учні, студенти та всі працівники Відокремленого структурного підрозділу «Зборівський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» та прийняли участь в акції «Наш коледж - наш рідний дім. Зробимо подвір'я чистим».

Більше фото тут

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021