ПОДІЇ

35-а річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Сьогодні виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

У Відокремленому структурному підрозділі «Зборівський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» до даної події були приурочені такі заходи: інформаційно-просвітницька година «Відлуння Чорнобиля», тематичне заняття «Види радіоактивного випромінювання», акція пам'яті «Запали Свічу», представлення відеоролика «Чорнобиль», тематична виставка «Чорний біль Чорнобиля», навчальна екскурсія у Державну пожежно-рятувальну частину № 17 м. Зборова.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Пам'ятаймо про це! Чорнобильська трагедія не повинна повторитись!!!

Більше фото тут

Відео перегляньте тут

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021