ПОДІЇ

Літературна зустріч

«Так створив Господь світ, що тінь народжується від світла, що після розкотистої громовиці настає веселкова тиша, після морозів – тепло. Подібно і в людському житті: здавалося, не переживемо горя, а поруч – думка про завтрашні клопоти; щойно сварилися, а тут вже й цілуємось; втрачаємо найдорожчих людей, а на порозі нові... Бог дає випробування, але й дає сили, аби їх перенести.»

Ці глибокі роздуми про картини життя, які нагадують «небесні простори: безмірні, загадкові і в постійній видозмінності», подарувала студентам нашого коледжу зустріч із талановитою людиною, заслуженим діячем мистецтв України, членом Національної спілки письменників України, професором кафедри українознавства і філософії, членом Національної ліги українських композиторів Олегом Германом.

Саме в День української писемності та мови Олег Миколайович запросив нашу молодь у дивосвіт слова, до «мандрівки сердець, які спраглі нових вражень». А враження від зустрічі були приголомшливими: яким потрібно бути майстром слова, яку мати поетичну душу, щоб творити такі візерунки почуттів, мелодій, роздумів! Твори поета несуть із першого слова музичне звучання, сценічне втілення, яке Олег Миколайович доніс до нас особисто. Ми дякуємо Долі за цю зустріч з Великим, Прекрасним, Вічним.

Творчого довголіття, незламного оптимізму, бадьорості духу, життєвої наснаги Вам, народний поете.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020