ПОДІЇ

Тиждень спеціальності "Розробка програмного забезпечення"

«З 21 по 25 листопада 2011 року в коледжі проходив тиждень спеціальності «Розробка програмного забезпечення», наскрізною темою якого були високі технології у нашому житті. Студенти спеціальності постаралися протягом цього тижня більш просто і доступно розкрити всім світ високих технологій і розповісти про багато цікавих речей.

Тиждень розпочався конкурсом стінгазет серед І-IVкурсів програмістів на спільну тему «Нi-tech у нашому житті».

 Далі кращі студенти випробовували свої сили в конкурсі професійної майстерності «Кращий програміст».

  А для розрядки наступним із заходів був КВК, в якому студенти дотепними жартами посміялись зі своїх буднів і повеселили зал.

Наступний захід, який був проведений в рамках тижня даної спеціальності, – інформаційна година на тему "Цікаве у світі високих технологій". Доповідачі ознайомили студентів інших спеціальностей та учнів професійної підготовки як з науковими відкриттями, які зможуть змінити наш світ до невпізнанності, так і з більш буденними речами, які ми всі активно використовуємо. Темами доповідей інформаційної години були «Мобільні телефони у нашому житті», «Еволюція цифрових пристроїв: від ПК до гаджета», «Цифровий дім», «Нанотехнології».

Студенти –програмісти сподіваються, що хоча б частково привідкрили для викладачів та молодих людей безмежний світ високих технологій, які стрімко і впевнено входять у наше повсякденне життя. Безліч ще донедавна фантастичних ідей вже є буденною реальністю сьогодні. Для нас всіх важливо йти в ногу з часом, бути в курсі усіх технічних новинок та тенденцій розвитку технологій. А для цього необхідні постійні самоосвіта і самовдосконалення. Бажаємо і вам бути активними користувачами усіх технічних цікавинок.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020