ПОДІЇ

Зборівський коледж розпочинає міжнародну співпрацю

У святкуванні 25-ліття Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя взяла участь делегація освітян з міста Цешин (Cieszyn), Республіка Польща на чолі з головою Ради освітянських профспілок міста Цешин пані Ядвігою Лінцер та директором Спілки технічних шкіл (Zespół Szkół Technicznych) Боженою Холєвою. До складу делегації також входили викладачі Любоміра Іскжицька, Катажина Зорихта та Казимеж Лінцер.

5 жовтня 2012 року Зборівським коледжем ТНТУ ім. І.Пулюя було підписано двосторонню Угоду про співробітництво зі Спілкою технічних шкіл з міста Цешин, Республіка Польща.

У заголовній частині підписаної Угоди вказується, що навчальні заклади «встановлюють науково-освітянські та гуманітарні відносини для задоволення потреб розвитку освіти та науки в навчальних закладах, більш повного взаємного інформування про стан культурних та соціальних проблем обох країн, встановлення єдиних академічних критеріїв освіти, науки в країнах Європи і світу». Угода також передбачає можливість практичного навчання учнів і студентів за кордоном, обмін педагогічним досвідом та літературою, спільні наукові та культурно-просвітницькі проекти. Підписали угоду директор Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Анатолій Матвіїшин та директор Спілки технічниї шкіл в Цешині Божена Холєва.

Спілка технічних шкіл (Zespół Szkół Technicznych) в Цешині, як і Зборівський коледж, містить у своїй структурі професійну школу та технікум. Така спорідненість дає підстави коледжанам сподіватися на тісну співпрацю із закладом-побратимом, розвиток партнерських наукових, освітніх, гуманітарних відносин. Дирекція Зборівського коледжу вже отримала запрошення на святкування 100-літнього ювілею братнього навчального закладу, який відзначатиметься на початку грудня цього року.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019