ПОДІЇ

Візит делегації Зборівського коледжу до Польщі

Із незабутніми емоціями та враженнями повернулася делегація Зборівського коледжу із польського міста Цешин, де перебувала на запрошення дирекції Спілки технічних шкіл. Нагадаємо, що у жовтні цього року в рамках святкування 25-річчя нашого навчального закладу, під час першого візиту польських колег, між Зборівським коледжем та Спілкою технічних шкіл була підписана Угода про співпрацю на українській стороні. Під час візиту-відповіді з 30 листопада по 3 грудня 2012 р. українська делегація, очолювана директором коледжу Матвіїшиним А.Й., прийняла участь у святкуванні 100-річного ювілею освітньої діяльності цього закладу, а також підписала Угоду про співпрацю на стороні польській.

Програма візиту була надзвичайно насиченою та цікавою. Гості з України мали можливість глибоко познайомитися із навчальним закладом, його матеріально-технічною базою та особливістю організації навчального процесу. Відбувся цікавий обмін досвідом.

Поряд з тим члени української делегації познайомилися з історією та архітектурою древнього міста Цешин, відвідали місцевий театр імені А. Міцкевича, в якому проходили урочистості з нагоди ювілею школи.

Українці були вражені старовинною сесійною залою міського уряду, в якій проходило підписання Угоди, а також мали можливість побувати в горах на стику трьох європейських держав – Польщі, Словаччини та Чехії.

Члени нашої делегації вдячні господарям за виявлену надзвичайну увагу та гостинність і з нетерпінням чекають на наступну зустріч, яка відбудеться у травні наступного року. У рамках цієї зустрічі заплановано проведення Міжнародної студентської конференції та взаємообмін педагогічним досвідом.

Така цікава співпраця наших навчальних закладів стала можливою завдяки ініціативі та підтримці Голови вчительських профспілок міста Цешин пані Ядвіги Лінцер та методиста Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області пані Ольги Чайки.

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021