ПОДІЇ

Візит польської делегації в коледж

9-12 листопада 2013 р. наш коледж приймав дорогих гостей – делегацію Спілки технічних шкіл імені полковника Гвідо Лангера з польського міста Цешин. Співпраця із закладом-побратимом триває близько року, вже відбулися обміни першими офіційними делегаціями, і ось тепер до нас прибула цешинська молодь на чолі з директором школи Боженою Холєвою, координатором проекту Любомирою Іскрицькою та вчителями Катажиною Зорихтою і Сильвією Томічек.

Програма візиту була насичена різноплановими заходами та подіями.

Гості відвідали з екскурсією Тернопіль та Львів, посадили біля коледжу алею дружби, відвідали духовні святині – Вознесенський костел у Золочеві та храм Новомучеників українського народу у Зборові.

Основною подією візиту була міжнародна науково-практична студентська конференція «Україна і Польща в історичному вимірі». Її теоретична частина проходила в читальному залі коледжу і складалася із семи цікавих різнопланових доповідей, підготовлених студентами обох закладів, а практична частина відбулася на базі замків «Золотої підкови Львівщини», де студенти ознайомилися з історією пам’яток архітектури, які є живими свідками спільної польсько-української історії.

А поміж цими заходами були веселі дискотеки, цікаві вечори відпочинку та море теплого дружнього спілкування між ровесниками двох країн. На вечорі зустрічі гості переглянули короткі відео про визначні місця України, наші студенти у гумористичній формі розповіли про своє життя, а цешинці презентували свою групу. Недільний вечір наші гості провели у сім’ях своїх українських товаришів – студентів коледжу, а у понеділок їм запропонували разом відповісти на запитання вікторини, яка мала виявити, наскільки глибоко друзі пізнали культуру та традиції один одного. Хлопці з молодшої групи гурту «Сюрприз» підготували несподіванку для ровесників – виконали дві пісні польською мовою. Щирими оплесками зустрічав зал вже відому пісню про дружбу Цешина і Зборова, підспівував під польську «Гей, соколи!» та українську «Червона рута».

Швидко пролетів час візиту, та залишив по собі незабутні враження і найпозитивніші емоції. Гостей розчулила наша українська гостинність та щиросердечність, а ми вдячні їм за відкритість і душевність.

Сподіваємося, розлука буде недовгою – вже досягнуто домовленості про поїздку зборівських студентів до Цешина навесні наступного року, ведуться переговори щодо проходження практики нашими студентами в Польщі.

Більше фото дивіться в альбомі "Візит польської делегації"

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021