2 листопада у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” відбувся захід “Буде українська-буде Україна”, присвячений Дню писемності та мови. Учні, студенти та викладачі ще раз нагадали про важливість української мови в сучасних реаліях.
![Буде українська - буде Україна](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/11/Буде-українська-буде-Україна.jpg)
2 листопада у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” відбувся захід “Буде українська-буде Україна”, присвячений Дню писемності та мови. Учні, студенти та викладачі ще раз нагадали про важливість української мови в сучасних реаліях.