На цикловій комісії комп’ютерних дисциплін освітній процес забезпечує 9 викладачів:

Беш Богдан Зіновійович

голова циклової комісії, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Боднар Андрій Ярославович

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Боднар Людмила Валеріївна

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Ворона Галина Павлівна

спеціаліст вищої категорії

Лещишин Світлана Романівна

спеціаліст другої категорії

Липак Галина Ігорівна

кандидат наук з соціальної комунікації,

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Мунтян Світлана Олегівна

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Оробчук Олександра Романівна

доктор філософії з галузі знань 12 Інформаційні технології спеціальності 122 Комп’ютерні науки,

викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Швайка Надія Володимирівна

спеціаліст першої категорії

У всі роки викладачі циклової комісії комп’ютерних дисциплін були задіяні в підготовці фахівців усіх спеціальностей, що випускаються в Зборівському фаховому коледжі. На даний час циклова комісія є випусковою для спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

 

Основними завданнями циклової комісії є підготовка висококваліфікованих працівників в галузі комп’ютерних наук та комп’ютерної інженерії, конкурентоспроможних спеціалістів, свідомих громадян своєї держави. Студенти всіх спеціальностей під керівництвом викладачів циклової комісії отримують ґрунтовні знання з інформатики та інформаційних систем і технологій відповідно до освітніх програм, за якими здобувають освіту.

 

Викладачі циклової комісії є активними учасниками обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти та закладів професійно-технічної освіти Тернопільської області, обласних олімпіад для яких розробляють завдання та є постійними членами журі і оргкомітетів.

 

Тижні циклової комісії комп’ютерних дисциплін, що проводяться щорічно і вже стали традиційними ставлять мету зацікавити студентів до набуття додаткових знань з професійно–орієнтованих та фахових дисциплін. Студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» беруть активну участь у різноманітних захоплюючих та веселих конкурсах, предметних  олімпіадах, вміють не тільки творчо працювати, а й весело відпочивати.