Всесвітній тиждень грошей 1

Всесвітній тиждень грошей

З 18 березня по 24 березня 2024 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2024), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.

Студенти ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” долучилися до проведення тижня, в рамках якого відбулися такі заходи: проведено виставку монет різних країн світу, групи економічного відділення розробили постери на тему «Копійка гривню береже», проведано квест на тему «Українські гроші». Також наші студенти долучилися до проведення онлайн-заходів, організованих Національним банком України та Junior Achievement Ukraine, а саме: IT-марафон “ШахрайГудбай” від НБУ та IT-академії GoITeens в онлайн-форматі, гра «Правда чи брехня», гра «Фінансове піксі», челендж «Захисти свої гроші, забезпеч свої майбутнє», віртуальні екскурсії музеєм грошей на теми “Історія грошового обігу України: релігійний контекст” та “Історія грошового обігу України: чи карбував Богдан Хмельницький власну монету?”.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

На сьогоднішній день, незалежно від того, яку освіту має людина, вона має бути фінансово грамотною, правильно розпоряджатися коштами. Адже це є основою успіху особистості, основою успіху країни, основою, яка б допомогла пояснити та показати новому поколінню, наскільки важливо вміти керувати власними коштами.