31 жовтня студенти та учні ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” приєдналися до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки, під час якого на простих життєвих сучасних прикладах їм пояснили правила кібергігієни.
![Всеукраїнський онлайн -урок з кібербезпеки](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/11/Всеукраїнський-онлайн-урок-з-кібербезпеки.jpg)
31 жовтня студенти та учні ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” приєдналися до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки, під час якого на простих життєвих сучасних прикладах їм пояснили правила кібергігієни.