Гуртки, клуби, секції
Одним із основних заходів педагогічного впливу на виховання молоді є художньо-естетичне виховання, яке спрямоване на формування естетичних смаків, уміння відрізняти гарне і красиве в побуті, любити і помічати красу рідної природи, шанувати твори мистецтва, літератури , музики.
Розкриття творчих задатків та обдарувань студентів коледжу, їх індивідуальних здібностей та творчого потенціалу проходить у гуртках художньої самодіяльності вокального співу, народного мішаного хору «Галицький передзвін», музичного гурту «Сюрприз», акторського мистецтва «Жайвір», танцювального гуртка «Дивограй».
Процесу розвитку художньо – естетичних смаків учнів та студентів сприяють також пізнавальні екскурсії. Наші вихованці з радістю подорожують по Україні, вони часто бувають у Львові, Києві, відвідують Олеський, Золочівський замки, кришталеві печери Кривче, мальовничі Карпати і багато інших мальовничих куточків країни.
Студенти коледжу мають можливість змістовно відпочивати. До їх послуг спортивна та тренажерна зали, спортивні секції з легкої атлетики, спортивного туризму, настільного тенісу, гирьового спорту, волейболу, футболу
![Гуртки зборівський коледж](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-06_19-33-01.jpg)
![Гуртки зборівський коледж](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-06_19-32-59.jpg)
![Гуртки зборівський коледж](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-06_19-32-57.jpg)
![Гуртки зборівський коледж](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-06_19-32-55.jpg)