Довідка про наявність гуртожитків та вільних місць

гуртожиток зборівський коледж
гуртожиток зборівський коледж

Гуртожиток – це  одна велика, різнобарвна студентська сім’я. Тут – свої проблеми і досягнення, свої успіхи і невдачі. Вихователі планують, організовують  і проводять культурно-масову роботу з  студентами та учнями, сприяють їх становленню як особистостей, утверджують повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, доброти, гуманізму, милосердя, стриманості, працелюбства та інших доброчинностей.

 Вихователі організовують контроль за самопідготовкою  студентів до занять, надають консультативну методичну допомогу студентам, організовують лекції, бесіди, консультації, екскурсії, тощо.

Протягом навчального періоду в гуртожитку коледжу організовано чергування  викладачів і майстрів виробничого навчання в позаурочний і вечірній час, а також чергування відповідальних від адміністрації коледжу.

 На початку навчального року проводяться збори студентів, які проживають в гуртожитку, де обираються Рада гуртожитку і Голова Ради гуртожитку. Засідання  Ради гуртожитку проводиться по мірі потреби, інколи на засідання запрошуються куратори груп, класні керівники, майстри виробничого навчання, комендант гуртожитку. Саме члени Ради гуртожитку допомагають адаптуватися першокурсникам, підтримують  в гуртожитку родинний мікроклімат,  забезпечують дисципліну і порядок у нічний час та вирішують побутові проблеми жителів гуртожитку.        

 До послуг студентів в гуртожитку є автоматичні пральні машини, холодильники,  телевізори, обладнані  душові кімнати.