27 вересня у ВСП “ЗФК ТНТУ” відбувся захід під назвою “Посвята в студенти”. Всі учасники дійства спочатку показували свої таланти, а це прекрасні сучасні пісні, танці, ставили смішні сценки. З вітальними промовами виступив директор коледжу Ігор Баліцький та нагородив грамотами першокурсників – переможців у спортивних змаганнях. Першокурсники промовили студентську клятву, а наприкінці церемонії пролунав Гімн студентів Зборівського коледжу.
![День знайомства з першокурсниками](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/10/День-знайомства-з-першокурсниками.jpg)