День працівника освіти, на перший погляд,— звичайне професійне свято. Але насправді він унікальний. Лише до педагогів у цей день іде юрба студентів та учнів — різних років випуску, з різних міст і країн. Таким цьогоріч було свято у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя”. Крім щедрих привітань та побажань від директора коледжу Ігоря Баліцького, студентського деканату та теперішніх студентів та учнів, своїх викладачів прийшли привітати і випускники нашого закладу, як минулорічні, так і ті, які закінчили коледж понад 10 років тому. Приємні моменти зустрічей, слова подяки своїм наставникам лунали зі сцени у віршах, піснях і просто щирих побажаннях.
Тому ще раз вітаємо усіх педагогічних працівників з професійним святом і бажаємо миру нашій країні, надії на щасливе майбутнє і …
Здоров’я вам і мудрості, і сил,
У праці – не спокою, а натхнення,
В польоті завжди вам – орлиних крил
І Божого усім благословення.
День працівника освіти 2022 – Відео-1, Відео -2
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_092844-300x169.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_094156.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_100405.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_101055.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_114356.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220930_114817.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221001_221704.jpg)
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221001_221858.jpg)