ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя” висловлює щиру подяку благодійній організації “Благодійний фонд “Птаха Світла, Україна” та американським донорам за зміцнення матеріальної бази гуртожитку №1 та покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб, яких забезпечили необхідною побутовою технікою (холодильниками, бойлерами, пральними машинами, електроплитами), ліжками, матрацами та ін.
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/06/Подяка-Птаха-Світла-Україна.jpg)