Як би не хотілося прощатися, але все має свій початок і свій кінець. Нові знайомства, практичні заняття з виготовлення янголів, поїздки у міста Познань, Вольштин, Сєдлєц, багато позитивних емоцій і вражень – це те, що отримали учасники проекту “Ангели серед нас”.
Дякуємо куратору Marek Furman та войту Gminу Siedlеc Kolesiński Jacek за те, що створили умови домашньої атмосфери, які надовго залишаться у нашій пам’яті. З нетерпінням чекаємо Вас в Україні!
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/04/Прощальний-вечір_4.jpg)