Студенти групи 31ОП ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” побували на екскурсії в архівному відділені №3 Тернопільської районної державної адміністрації м.Зборова. Працівники архіву Наталя Мушинська і Ольга Ткачук змістовно і цікаво розказали студентам про терміни зберігання організаційно-розпорядчих і бухгалтерських документів, про порядок передачі і прийому документів на зберігання в архів, дали цікаві настанови та поради майбутнім бухгалтерам.
![Екскурсія в архівне відділення](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/11/Екскурсія-в-архівне-відділення.jpg)