Загальноколеджівська толока вже стала традицією у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя”. Ось і сьогодні, наприкінці жовтня, учні та студенти прибирали територію навчального закладу, бо хочуть бачити його гарним, чистим і охайним.
![Загальноколеджівська толока](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/11/Загальноколеджівська-толока.jpg)
Загальноколеджівська толока вже стала традицією у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя”. Ось і сьогодні, наприкінці жовтня, учні та студенти прибирали територію навчального закладу, бо хочуть бачити його гарним, чистим і охайним.