“Бути вірним народу України, захищати її суверенітет” – з таким гаслом сьогодні завітали у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” представники Державної прикордонної служби України, які розповіли студентам та учням про важливість професії прикордонника, особливості роботи на кордоні та функції і завдання, які вони виконують. На завершення зустрічі запросили наших бажаючих студентів після закінчення навчання у коледжі поповнити ряди Державної прикордонної служби України.
![Зустріч з прикордонниками](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/12/Зустріч-з-прикордонниками.jpg)