За активну громадську діяльність, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера колектив ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” нагороджений Подякою голови Тернопільської обласної ради.
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/12/Колектив-коледжу-нагороджений_1.jpg)
За активну громадську діяльність, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера колектив ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” нагороджений Подякою голови Тернопільської обласної ради.