У час сучасних інтернет-технологій з’явився новий різновид булінгу – кібербулінг. 4 квітня у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” відбулась інформаційно-просвітницька година на тему: “Кібербулінг – що це та як його зупинити?”. Використовуючи засоби мультимедіа, присутні мали можливість ознайомитись із поняттям кібербулінгу та його типами. Переглянули відеоролики: поради юриста та як захистити свої цифрові пристрої. У виховній годині приймали участь студенти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”: Тетяна Куликівська, Михайло Борецький, Юрій Кулик, Назар Мунтян та Богдана Журат. Інформаційно-просвітницьку годину підготували викладачі Людмила Боднар та Світлана Мунтян.
![Кібербулінг - що це та як його зупинити](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2024/04/Кібербулінг-що-це-та-як-його-зупинити.jpg)