26 жовтня у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” була проведена інформаційно-просвітницька година на тему: “Депортація українців з Західної України. Операція ”Захід”. Усі присутні мали можливіть ознайомитись з історією ”добровільного “ виселення українців 1947 року. Переглянули відеоролики – спогади очевидців тих часів. Основні моменти, цифри, факти розповіли студенти групи 21 ІПЗ, підготували матеріал викладачі Людмила Боднар та Богдан Беш.
![Операція Захід](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/11/Операція-Захід.jpg)