8 грудня розпочато підготовчий візит до міжнародного проекту молодіжного обміну “Ангели серед нас”. У підготовчому візиті беруть участь представники навчальних закладів Польщі, Німеччини та України, в тому числі і директор ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя” Ігор Баліцький. Перший день був насичений зустрічами та новими знайомствами: зустріч з війтом Седлецької гміни, зустріч із вже добре знайомими людьми, завдяки яким здійснюється даний проект, і багато інших нових цікавих знайомств.
![Візит у Пльшу](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2022/12/Візит-у-Пльшу.jpg)