До Всеукраїнського дня психолога студенти 1 курсу ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” взяли участь у цікавій та пізнавальній квест-грі “У світі психології”, яку провела практичний психолог коледжу Тетяна Свята. Учасники мали змогу розширити свої знання з психології, визначити міфи і правду про психологічну допомогу, пройти невелике проективне тестування за допомогою вибору кольору.
![У світі психології](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2024/04/У-світі-психології.jpg)