20 квітня 2024 року учасники студентської міні-компанії “Талан” ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя” взяли участь у Ярмарку молодіжного підприємництва у м. Чернівці, організованого компанією Junior Achievement Ukraine. Тут студенти мали можливість продемонструвати свою продукцію і запропонувати придбати її усім бажаючим. Це новий досвід та багато позитивних емоцій, які отримали наші “молоді підприємці”. Дякуємо організаторам Ярмарку за можливість брати участь у цікавих заходах.
![Ярмарок молодіжного підприємництва](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2024/04/Ярмарок-молодіжного-підприємництва.jpg)