Сьогодні, 15 березня, у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя” відбулась інформаційно-просвітницька година «Крилатим ґрунту не треба…» (до Дня народження Ліни Костенко).
Студенти мали змогу детальніше ознайомитись із темою війни у творчості письменниці, провести паралель із сьогоденням, почерпнути такі мудрі і глибокі настанови.
![](http://zboriv-college.info/wp-content/uploads/2023/03/Крилатим-грунту-не-треба.jpg)
Поезія Ліни Костенко застерігає нас від втрати своєї історичної пам’яті і наголошує, що важливі речі містяться біля серця. Саме про це студенти й заспівали пісню «Небачене побачено» (на слова Ліни Костенко).
Відео можна подивитися ТУТ!