14 березня у ВСП “Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя” відбулась історико – інформаційна презентація “Щедрик”.
“Щедрик” – це гімн українських свят, це – брендинг України в світі. Сама коляда несе радість, викликає відчуття єдності і безпеки.
Студенти групи 21М виконали “Щедрик” трьома мовами, прочитали вірш – посвяту Михайлу Леонтовичу, а також підготували цікаві презентації про життєвий шлях композитора та світову популярність самого “Щедрика”.
Були показані епізоди фільму “Щедрик”, герої якого намагаються вижити у безвиході окупації нацистів і совєтів. І саме “Щедрик” стає для них промінчиком світла і добра.
Історико – інформаційну годину підготували викладачі Наталя Баліцька, Надія Бабина, Валентина Забояк.