Zboriv_vushuvanka
День вишиванки

«Вічна пісня барв і кольорів»

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

20 травня 2021 року в гуртожитку № 2 Відокремленого структурного підрозділу «Зборівський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» був проведений виховний захід приурочений до Дня вишиванки.

Захід підготували та провели студенти під керівництвом вихователів Працовник З.М. та Смакули М.В. Відео та монтаж виконали студенти Микола Маковинський гр.21 –ІПЗ, Вікторія Дробик гр. 21М.

Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках! Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Переглянути відео можна тут!