Засідання вченої ради
Засідання вченої ради

Засідання Ради директорів

22 червня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Зборівський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» відбулося засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області.

Засідання відкрив Володимир Калушка, голова Ради директорів ЗФПО області, який ознайомив з питаннями порядку денного. З привітальним словом та презентацією досвіду роботи ВСП «ЗФК ТНТУ» виступив директор коледжу Ігор Баліцький.

Тут були розглянуті наступні питання:

– про запровадження у фаховому коледжі внутрішньої системи забезпечення якості освіти та перші кроки до реалізації самооцінювання освітньої діяльності фахового коледжу доповідала представник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталія Моравська;

– про проєкт «Будуй кар’єру в Україні» інформувала засновник благодійного фонду “Частинка добра”, викладач ВСП «ТФК ТНТУ» Оксана Редьква;

– методист Ради директорів ЗФПО Терноnільської області Ірина Лещик підвела підсумки роботи обласних методичних об’єднань (ОМО) у 2020-2021 н.р. та організацію їх роботи у 2021-2022 н.р.

Вкінці засідання відбувся обмін досвідом між директорами закладів фахової перед вищої освіти та реалізацію дистанційного навчання в ЗФПО Тернопільської області. За підсумками розглянутих питань зроблені узагальнення та надані рекомендації.

Більше фотографій можна подивитися тут!